Telefon: (90) 532-653-50-25 Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

demo

DANIŞMAN KOÇ VE MENTÖRLER DERNEĞİ

 

Mühendislik ve öğretmenlik eğitimi aldı. İş hayatına tarım sektöründe, başlayarak yerli ve yabancı çok sayıda firmada teknik uzman olarak çalıştı. 24 yıllık mühendislik deneyimi sürecinde bine yakın fizibilite ve iş planı hazırladı. 2003 yılında Türkiye - AB mali işbirliği protokolü çerçevesinde yüksek maliyetli çevre yatırımları projesi kapsamında, Türkiye’nin ilk AB projesinin birincilikle seçilmesini sağladığı projeye fon sağlayarak projede koordinatör olarak görev aldı. Kamuda çalıştığı sürede çok sayıda projede görev alıp kamu adına Almanya, Fransa, Belçika, Danimarka’ da bulundu. Başta AB, GTHB, GAP idaresi olmak üzere, Kalkınma Ajansı, Sanayi Bakanlığı, KOSGEB, TOBB, Üniversiteler ve Belediyelere yönelik Stratejik Planlama, Proje Yönetimi, Fizibilite hazırlama hizmetleri ve Proje danışmanlık hizmetleri vermiştir.

Türkiye’de inovasyon odaklı ilk girişimcilik eğitimini KOSGEB İle işbirliği yaparak dernek bünyesinde vermiştir. Ülkemizin önde gelen 19 üniversitesinde fizibilite ve iş planı hazırlama eğitimleri verdi. Halen özel sektör ve kamuya yönelik Stratejik Planlama, Kalkınma Planı Hazırlama, teknik danışmanlık ve eğitim alanlarında hizmet vermektedir. Proje danışmanlığını yaptığı yerel yönetimlerde üç il belediye başkanının yılın başarılı ve çevreci belediye başkanlığı seçilmesinde üstlendiği projeler rol oynamıştır. Apaydın Uyguladığı ve ödül aldığı çok sayıda projede takdir ve başarı belgesi almaya layık görülmüştür.

Yurt dışı projelerinde çalıştığı süre zarfı içerisinde ülkelerin kalkınmışlıklarından etkilenerek 2011 yılında Yerel Kalkınma Derneğini kurarak yerel ve kırsal kalkınma alanın başbakanlık, bakanlık ve çok sayıda Üniversite ve STK lar ile işbirliği yaparak uluslar arası iki etkinlik ile ‘’Uluslararası Yerel Kalkınma ve Finansman’’ Kongresinde Kongre başkanlığı yaptı. 


Son yıllarda Bilgi Hizmetleri sektörünün giderek gelişeceğine inanarak meslek saygınlığının arttırılmasına ve nitelikli proje tasarımcılarının korunmasına katkı sunmak amacıyla bir grup arkadaşıyla DAKOMDERİ kurdu.  Mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

İletişime Geçiniz

: 11 + 2 =

Hakkımızda

Dakomder organizasyonu; öncelikli olarak sivil bir platform olup başlangıç faaliyeti hazırlık sürecini kapsamaktadır. Bu süreçte paydaş analizi yapılarak bu organizasyonda kurucu olarak yönetim kurulunda, komisyon ve çalışma gruplarında yer almak isteyen potansiyel üyelerin seçimi yapılır.

Sabah – 09:00
Akşam – 17:30
Hafta Sonu – Sadece Acil Durumlarda

Eğitimlerimiz

İstatistik Bilgileri

339787
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Toplam
50
66
116
11717
25437
339787

IP Adresiniz: 52.90.49.108
2021-11-29 08:23