Telefon: (90) 532-653-50-25 Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

demo

DANIŞMAN KOÇ VE MENTÖRLER DERNEĞİ

Dakomder organizasyonu; öncelikli olarak sivil bir platform olup başlangıç faaliyeti hazırlık sürecini kapsamaktadır. Bu süreçte paydaş analizi yapılarak bu organizasyonda kurucu olarak yönetim kurulunda, komisyon ve çalışma gruplarında yer almak isteyen potansiyel üyelerin seçimi yapılır.

Dakomder organizasyonu ülkemizde özellikle ticari işletmelere danışmanlık, koçluk ve mentörlük yapan ilgili kişi ve kuruluşları kapsamaktadır.

Bu organizasyonun amacı; Danışman, koç ve mentörlük mesleğine saygınlık kazandırmak, bu işi bir meslek olarak kabul ettirmek ve karar verici idarelerin kararlarına ticari işletmeler lehine katkıda bulunmaktır.

Son yıllarda piyasa şartlarında danışman, koç ve mentörlere olan talep giderek artmakta olup meslek saygınlığının arttırılması ve sektörde faal olan bu meslek gruplarının kayıt altına alınması sektörde hizmet kalitesinin arttırılması bakımından önem arz etmektedir.  Bu durumlar dikkate alındığında hayatını bu meslekle kazanan bireysel ve kurumsal yapıların meslek saygınlığını  korumaları için ciddi ve saygın bir organizasyon çatısı altında yer almaları ihtiyacı doğmuştur.

Bu organizasyon; kuruluş sürecinden sonra bilgi hizmetleri sektöründe; danışman, koç ve mentörlük meslek uygulamalarında referans örgüt olmayı hedeflemektedir.

Bu organizasyon ile hizmet alıcılar web üzerinden her bir üyenin özelliklerini, hizmet alanlarını ve hizmet verdiği bölgeleri vb. görerek tercih hakkını kullanabilecektir.

Bilgi hizmetleri alanında söz konusu organizasyonun içinde yer alacak üyeler etik kriterleri kabul etmiş sayılacaktır.  Organizasyon bünyesinde etik kriterler dikkate alınarak her türlü şikayet veya disiplin prosedürleri işlenerek yaptırımlar gündeme gelebilecektir. 

Etik değerlerimiz ve uygulama prensiplerimizi uygun görüp danışmanlık, koçluk ve mentörluk alanlarında daha etkin çalışmalar yapmak için bir paylaşım ortamına dahil olmak isterseniz sizleri de aramızda görmek isteriz.

DAKOMDERİN TÜZEL BİR KİMLİĞİ VAR MI?

Dakomder Organizasyon ekibi katılımcılığa önem vermektedir. “Biz yaptık oldu bitti, haydi siz de gelin destek verin” mantığını doğru bulmamaktadır. Bu yüzden kuluçka dönemini uzun tutarak ilgili paydaşları araştırtırarak nitelik odaklı yapılanma arayışı içerisindedir. Bu noktadan çıkışla temel yapılanmasını tamamlamaya çalışan organizasyonumuz  tahmini 2-3 ay içerisinde tüzel kimliğine kavuşmayı planlamaktadır.

DAKOMDER ORGANİZASYONUNA KİMLER KATILABİLİR?

Danışman, Koç ve mentörlük hizmeti veren mükellefiyet kaydı olan gerçek( gider pusulası ile mükellefiyetini sağlayalar dahil) ve tüzel kişiler bu organizasyona paydaş olabilir. Bu yapıda döner sermaye üzerinden hizmet veren akademisyenler, araştırma merkezleri ve üniversiteler gibi tüzel kişilikler de üye olabilir.

Dakomder Organizasyon ekip lideri: Ayhan Apaydın 05326535025 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

İletişime Geçiniz

: 15 + 12 =

Hakkımızda

Dakomder organizasyonu; öncelikli olarak sivil bir platform olup başlangıç faaliyeti hazırlık sürecini kapsamaktadır. Bu süreçte paydaş analizi yapılarak bu organizasyonda kurucu olarak yönetim kurulunda, komisyon ve çalışma gruplarında yer almak isteyen potansiyel üyelerin seçimi yapılır.

Sabah – 09:00
Akşam – 17:30
Hafta Sonu – Sadece Acil Durumlarda

Eğitimlerimiz

İstatistik Bilgileri

339801
Bugün
Dün
Bu Hafta
Geçen Hafta
Bu Ay
Toplam
64
66
130
11717
25451
339801

IP Adresiniz: 52.90.49.108
2021-11-29 09:21